سیگنیا

از مرغوبترین و بهترین یراق آلات موجود در بازار می توان به یراق آلات زیگینیا SIEGENIA اشاره داشت. شرکت آلمانی یراق آلات زیگینیا SIEGENIA به روزترین و جدیدترین طراحی را در محصولات و یراق آلات تولیدی خود به کار گرفته است. برای انواع سیستم های مدرن درب و پنجره از یراق الات زیبا و منحصر به فرد زیگینیا SIEGENIA خریداری نمایید. در تولید یراق آلات زیگینیا SIEGENIA ، آسایش و راحتی افراد در ساختمان مد نظر گرفته شده است. این برند برای انواع درب و پنجره های هوشمند یراق آلات طراحی کرده است.

کاربرد آلات زیگینیا SIEGENIA در درب و پنجره

با استفاده از یراق آلات زیگینیا می توان برای درب های بزرگ و کشویی هم استفاده نمود. در واقع زیگینیا سیستم بسیار هوشمندی را برای درب و پمجره ها ارائه می دهد که راحتی و امنیت به بالاترین حد و کیفیت خواهد رسید.

با استفاده از یراق آلات از برند زیگینیا می توانید، برنامه هوشمندی را برای درب و پمجره های ساختمان خود تنظیم نمایید. در این صورت با استفاده از تایمر می تواند در دوره زمانی معین باز شده و تهویه به صورت خودکار انجام گیرد.

با استفاده از درایوهای هوشمند زیگینیا می توان پنجره ها را بست و ان ها را قفل نمود. در واقع می توان تنظیمات را به صورتی انجام داد که، بعد از اینکه پنجره برای تهویه باز و بسته شد، قفل گردد.

کارایی بیشتر درب و پنجره با یراق آلات زیگینیا

با روی کار آمدن یراق آلات زیگینیا برای درب و پنجره هایی با ابعاد و اندازه بزرگ، شرایط خوبی مهیا گشت. با ایجاد درایوی هوشمند و پیشرفته و برقراری برنامه های مخصوص، کارایی بهتر شده و امنیت بیشتری هم برقرار گشت. در واقع با یراق آلات زیگینیا می توان دستگاه های هوشمند را کنترل نمود.

درب و پنجره های مجهز به یراق آلات زیگینیا، هوشمند بوده و باز و بسته شدن به صورت خودکار و در زمان مشخص صورت می گیرد. در این صورت هم کار تهویه بهتر انجام می شود و هم امنیت برقرار است. استفاده از تایمرها برای دوره زمانی مشخص در این نوع درب و پنجره با یراق آلات زیگینیا وجود دارد.

سیستم قفل خودکار با یراق آلات زیگینیا

با وجود یراق آلات زیگینیا دیگر پنجره ها باز نمی مانند و به طور خودکار بسته می شوند. در واقع به طور کامل قفل پنجره ها صورت می گیرد.

با استفاده از یراق آلات زیگینیا می توان درایو های پنجره هوشمند را در حالتی ادغام کرد که بعد از انجام عملیات باز و بسته شدن پنجره برای کار تهویه، پنجره خودکار قفل گردد.