هولدینگ عابد
هولدینگ عابد

آساش

شرکت آساش در سال 1992 تأسیس شد و امروز با بیش از 2100 نفر نیروی انسانی و فعالیت در 5 زمینه به عنوان یکی از بزرگترین کارخانجات ترکیه به شمار می‌آید. در حال حاضر کارخانه آساش در آکیازی ساکاریا قرار دارد. آساش از تاریخ تأسیس خود تا کنون در زمره 500 شرکت برتر ترکیه بوده و در اروپا جز پیشگامان صنعت آلومینیوم و  یو پی وی سی محسوب می‌شود. همچنین آساش در زمینه خلاقیت و نوآوری در صنعت یو پی وی سی ترکیه سرآمد بود و مرکز R&D   آساش تنها مرکز R&D اکستروژن یو پی وی سی این کشور می‌باشد. کارخانه آساش در مجموعه‌ای سرپوشیده به مساحت 616 هزار متر مربع در آکیازی و کاراپورجاک قرار گرفته و 273 هزار متر مربع از این فضای سرپوشیده متعلق به اکستروژن آلومینیوم ,کامپوزیت پنل و شاترهای   UPVCمی‌باشد.

ویژگی‌های در و پنجره آلومینیوم آساش

سازه‌های آلومینیومی این شرکت بسیار باظرافت بوده و عموما دارای نمای یکپارچه شیشه‌ای و پنجره‌های بزرگ بدون قاب هستند. قیمت این محصولات بر حسب متر مربع سنجیده شده و به ابعاد و طرح سازه وابسته است. بعد از طراحی محصول، نوع پروفیل مورد نیاز انتخاب شده و وزن و طول شاخه‌های مورد نیاز مشخص می‌گردد. عموما در و پنجره‌های الومینیومی آساش از نوع ترمال بریک بوده و عایق صدا و حرارتی خوبی دارند.

از سایر ویژگی‌های محصولات آساش می‌توان به استحکام، طول عمر بالا، ایمنی، پوشش باکیفیت سطوح پروفیل، صرفه جویی در انرژی و مطابقت با استاندارهای جهانی و زیست محیطی اشاره نمود. علاوه بر آن این سازه‌ها هزینه تعمیرات و نگهداری پایینی دارند.

در و پنجره آلومینیوم شرکت ASAS

عموما سازه‌های آلومینیومی شرکت آساش از جمله نماهای مطلوب برای آسمان خراش‌ها و طرح‌های خاص معماری مدرن توسط زیرمجموعه این شرکت با نام RESCARA تولید می‌شوند. این مجموعه محصولات باکیفیتی را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید نموده که اغلب در فرودگاه‌ها، مراکز تجاری بزرگ و ساختمان‌ها با نماهای مدرن استفاده می‌شوند. کلیه این محصولات تست‌های عملکرد حرارتی، نفوذناپذیری آب و هوایی، مقاومت در برابر باد و تست‌های پایداری را با توجه به شرایط و الزامات مختلف آب و هوایی سپری کرده و سپس وارد مرحله توزیع می‌گردند.

مزیت‌های رقابتی در و پنجره آلومینیوم شرکت آساش

اتاق صنایع ترکیه یک دپارتمان دارد که هر سال 500 شرکت برتر صنعتی ترکیه را معرفی می‌کند.آساش در سال 2014 رتبه 124 را به دست آورد و در سال 2015 به رتبه 91 صعود کرد که رشد سرعت نسبتاً خوبی در میان صنایع رو به رشد ترکیه به‌حساب می‌آید. دولت ترکیه و شرکت‌های بزرگ سال 2020 را به عنوان یک سال خاص در صنعت ترکیه هدف گذاری کرده‌اند و آساش هم برای این سال اهداف خاصی را مد نظر قرار داده است که رساندن گردش مالی شرکت به رقم میلیارد دلار و قرار گرفتن جزء 25 شرکت برتر صنایع ترکیه از جمله این اهداف, تعریف شده است. از مجموع یک میلیاردی که برای گردش مالی آساش هدف گذاری شده است 47 درصد در بخش اکستروژن و 23 درصد مربوط به کامپوزیت می‌باشد. در بخش اکستروژن 60 درصد فعالیت مربوط به معماری و نمای ساختمان و مابقی در بخش صنعت خواهد بود.

در حال حاضر آساش در بخش معماری ترکیه حرف نخست را می‌زند و بیشترین حجم تولید و فروش را در اختیار دارد. در بخش صنعت که شامل خودرو و واگن های قطار می‌باشد هم حرکت رو به رشدی دارد و به پنج قاره دنیا صادرات انجام می‌شود. به پشتوانه تحقیقات واحد R&D آساش , این مجموعه توانسته است محصولات و نوآوری‌های خود را در بخش معماری و ساختمان به صورت HIGHtec و با کیفیتی بی‌نظیر و نیز با راهکارهایی جذاب به متقاضیان ارائه کند. محصولات آساش در این بخش با برند VERATEC روانه بازار می‌شوند.

در بخش کیفی و از نظر قیمت نیز آساش از مزیت قابل توجهی برخوردار است و این مهم به واسطه مدیریت کامل محصول از مرحله شمش  تا اکستروژن براساس توانمندی‌ها و امکانات آساش و با توجه به در اختیار داشتن کلیه مراحل در فرآیندها در زیر یک سقف, محقق شده است. شرکت آساش مدرن‌ترین و مجهزترین واحد تولید قالب‌ها را در کنار پیشرفته‌ترین سیستم انبار و نگهداری قالب دارد. بخش ماشین کاری آساش در بخش تولید و ارزش افزوده بسیار توانمند بوده و به تجهیزات پیشرفته‌ای مجهز می‌باشد که برخی از آنها عبارتند از دستگاه‌های CNC  ماشین کاری, برش, خم، CNC، جوشکاری, جوشکاری رباتیک و عملیات حرارتی.

از لحاظ لجستیکی نیز آساش به یک سیستم بسیار پیشرفته انبار داری و بارگیری مجهز بوده که دارای امکانات و تجهیزاتی نظیر سیستم پکینگ تمام اتوماتیک, سیستم انبارداری تمام اتوماتیک با ظرفیت 3500 تن دپوی پروفیل, سیستم بارگیری تمام اتوماتیک مجهز به تریلی، سیستم خدمات و سرویس بارگیری بر مبنای استاندارد اینکوترمز می‌باشد.

فروش محصولات شرکت  ASAS در ایران توسط مجموعه عابد

کلیه محصولات شرکت آساش در ترکیه تولید می‌شود، اما مجموعه عابد امکانات لازم جهت ارائه انواع در و پنجره آلومینیوم این شرکت را در ایران فراهم نموده و نمایندگی آن محسوب می‌شود. جهت اطلاع از قیمت‌ها و خرید محصولات آساش در ایران با ما در تماس باشید