هولدینگ عابد
هولدینگ عابد

رِینرز

آلومینیوم رینرز، پیشرو در توسعه بازارآلومینوم مدرن و و پایدار در اروپا است که درب و پنجره، نماهای شیشه‌ای، سیستم‌های کشویی و سیستم‌های مکمل پیشرو تولید نموده و با انگیزه بازدهی انرژی، و مسئولیت پذیری در مقابل محیط زیست همراه است. رینرز راه حل‌هایی حساب شده و منحصر بفرد برای تمامی بخش‌های بازار ساختمان، اعم از پروژه‌های مسکونی و پروژه‌های تجاری و صنعتی درنظر گرفته است. محصولات این مجموعه تمامی فاکتورهای مربوط به راحتی، طراحی، معماری و بازدهی انرژی را برآورده می‌کنند. رینرز تنها یک تامین کننده نیست، بلکه شریک ارزشمندی ،برای معماران، سازندگان، نصابان ، طراحان پروژه، سرمایه گذاران و مصرف کنندگان می‌باشد. رینرز در سال ۱۹۶۵ تاسیس شد و هم اکنون بیش از ۱۵۰۰ کارمند  در ۳۷ کشوردر جهان دارد. همچنین به بیش از ۶۰ کشور دنیا در ۵ قاره صادرات دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۱ به همراه ادارۀ مرکزی خود در دوفل بلژیک به معاملۀ 26,000 تن آلومینوم در سال دست یافت.

ویژگی‌های در و پنجره رینرز

در و پنجره‌های آلومینیومی عموما به علت هادی بودن دارای تبادل انرژی بالایی هستند. از این رو رینرز اقدام به تولید انواع در و پنجره ترمال بریک نموده است که ضمن استحکام بالا، با افزودن لایه پلی آمید (EMDM) باعث شکست حرارتی شده و نوعی عایق بندی را برای جلوگیری از این مسئله ارائه نموده است. محصولات رینرز دارای دو لایه آلومینیومی و یک لایه عایق مابین آنها بوده و در شرایط جوی مختلف قابل استفاده است. علاوه بر این، زیبایی این محصولات باعث افزایش محبوبیت آنها شده است.

درب و پنجره آلومینیوم شرکت Reynaers

محصولات رینرز علاوه بر ایجاد حس راحتی و صمیمیت در ساختمان، امنیت را نیز فراهم می‌آورند. طول عمر و استحکام این سازه‌ها باعث صرفه جویی در هزینه‌ها شده و طرح‌های متنوع، انتخاب را برای مشتریان تسهیل می‌نمایند. در و پنجره‌ آلومینیوم تولیدی رینرز قابل تنظیم، ایمن، با دوام و زیبا بوده و در عین حال بهترین گزینه برای حفظ انرژی گرمایی یا سرمایی فضای داخلی می‌باشند. شما می‌توانید انواع در و پنجره آلومینیومی تاشو، کشویی، لیفت اند اسلاید، لولایی و سایر موارد را از برند رینرز تهیه فرمایید.

مزیت‌های رقابتی درب و پنجره آلومینیوم شرکت Reynaers

این شرکت با ارائه محصولات بادوام آلومینیومی در طرح‌های متنوع علاوه بر کاهش مصرف انرژی، زیبایی را نیز به ارمغان آورده و با رعایت استانداردهای زیست محیطی اقدام به تولید و ساخت سازه‌های ساختمانی نموده است. 4 اصل نوآوری، مسئولیت پذیری، فعالیت تیمی و توجه به نیازهای مشتری در همه ابعاد مجموعه رینرز به چشم می‌خورد که متضمن کیفیت و دوام محصولات آن خواهد بود.

اگر تولیدات رینرز مطابق با نیاز مشتری نباشد، تیم خلاق و نوآور این شرکت اقدام به ارائه مشاوره نموده و به دنبال طراحی در و پنجره آلومینیومی مورد قبول کاربر خواهد بود. در این راستا ابتدا اقدام به طراحی سه بعدی محصول نموده و در صورت تائیید مشتری، آن را تولید می‌کنند.

فروش محصولات شرکت رینرز در ایران توسط مجموعه عابد

کلیه محصولات شرکت Reynaers در اروپا تولید می‌شود، اما مجموعه عابد امکانات لازم جهت ارائه انواع درب و پنجره چوب آلومینیوم این شرکت را در ایران فراهم نموده و نمایندگی آن محسوب می‌شود. جهت اطلاع از قیمت‌ها و خرید محصولات رینرز در ایران با ما در تماس باشید.